Sponzorství

Vážená paní, vážený pane,

Zapsaný spolek Promusic si Vás tímto dovoluje požádat o spolupráci a pomoc při organizování kulturních aktivit na území města Chrudim. Především se jedná o přípravu 20. ročníku hudebního festivalu FTC - folkové, trampské a country hudby s názvem CHRUDIMSKÝ ZVONEK, kterého se účastní několik hudebních skupin z celé ČR a dokonce i SR. Stal se již pravidelnou činností tohoto spolku. V plánu jsou i další hudební akce, ovšem vše je v současné době závislé i na ochotě a pomoci firem, orgánů a organizací.

Spolek je nezisková organizace, členové věnují svůj čas, zkušenosti a znalosti této činnosti zcela zdarma a nezištně, ale bez sponzorské podpory je naše snaha nesmírně složitá a těžká.

V letech 1988 až 1990 se již tři ročníky tohoto festivalu uskutečnily, v roce 2002 jsme navázali na tradici čtvrtým a posléze pátým až devatenáctým ročníkem. V současnosti připravujeme 20. ročník a ke spolupráci a pomoci chceme vyzvat i některé místní firmy. Obracíme se proto na Vás, budeme vděční za jakoukoliv pomoc finančního i event. tzv. naturálního rázu.

Každý ochotný sponzor bude pochopitelně zveřejněn uvedením loga jeho firmy na plakátech a dle jeho dalšího přání bude námi při kulturních akcích provedena tzv. reklama jeho výroby a služeb.

V případě Vašeho zájmu Vás osobně navštívíme a sepíšeme sponzorskou smlouvu, darovanou částku lze uplatnit jako odečet od základu daně z příjmu.

Předem děkujeme za jakoukoliv odpověď.

Na spolupráci se těší

Zapsaný spolek Promusic
st. zástupce Eva HudečkováTiskopis sponzorské smlouvy: formát DOC
(pro uložení klikněte na odkaz pravým tlačítkem myši a zvolte Uložit cíl jako...)